באטלפילד 5: תאריך הוצאה, Battle Royale, ועוד!

באטלפילד 5: תאריך הוצאה, Battle Royale, ועוד!

כולנו כאן רועדים מרוב התרגשות! לפי מה שראינו בכנס הגיימינג E3 2018, ראינו פירוט נרחב למדי של התוכן של המשחק, יחד עם אישור של השמועה שכולם חיכו לראות אם היא נכונה – באטל רויאל – אך לא פירטו יותר מדי על הנושא.
עם זאת, יש לנו מושג טוב יותר על מה שיבוא במשחק הבא של Battlefield! אז הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על חזרה של Battlefield למלחמת העולם השנייה! בואו נתחיל…

מה זה בעצם Battlefield V?

באטלפילד 5 הוא משחק First Person Shooter המפותח על ידי חברת DICE, אותה החברה שפיתחה את כל סדרת המשחקים של באטלפילד, כולל את הגרסא המקורית של Battlefield 1942. השחקנים יקחו חלק במפה עצומה, הכוללת יבשה, ים(סירות) ואוויר (מטוסים). המשחק מתמקד על הכוחות הבריטיים והכוחות האירופאיים – כאשר צדדים אחרים יצטרפו למשחק בעדכונים מאוחרים יותר. אנו נצפה בפרספקטיבה מיוחדת על הסכסוך שהיה, כולל המערכה בצפון אפריקה, קרב רוטרדם וכיבוש נורווגיה.
המשחק יתמקד בצורה יותר מעמיקה על הסיפור של מה שקרה באותה תקופה שם, כאשר לשחקן תהיה אפשרות גם ליצור יחידה מיוחדת של שחקנים משלו ואף לצאת איתה לשטחים ב- Multiplayer Co Op!!!

 

איך אני אוכל לשחק Battlefield V?

המשחק יהיה זמין ל- PC (דרך Origin), פלייסטיישן 4 ואקסבוקס וואן לכולם באוקטובר 19!!!

עם זאת, שחקנים אשר נרשמו ל-EA/Origin Access או שחקנים אשר עשו Pre-Order למשחק, יאופשרו לשחק במשחק מוקדם יותר באוקטובר 11!
בנוסף, קניית גרסת ה- Deluxe של המשחק תגרום לכך שהקונה יוכל להתחיל לשחק במשחק המלא באוקטובר 16, יש להוסיף כי היוצרים מתכננים Open Beta בתאריך לא ידוע, במטרה לתת לכולם צ'אנס לחוות את המשחק לפני יציאתו באוקטובר.

סיפורי מלחמה בBattlefield V!

הגיים-מוד הזה, שהובא מ- Battlefield 1, שבו מסופר על סיפורים אמיתיים שקרו במלחמת העולם הראשונה על מעשי גבורה ואומץ, ייקח חלק גם במשחק ה-V, רק שבמשחק הזה ספציפית, הוחלט לתת לשחקנים לשחק בסיפורים קצת פחות ידועים. לפי מה שראינו בשידור החי ב-EA, ראינו טיזר של אחד מסיפורי המלחמה שלקח חלק במערכה הגרמנית בנרווגיה ב1943. אתם תשחקו לוחמת צעירה שתצטרך להתעמת עם הכוחות הכובשים, ותוך כדי מנסה להגן על האנשים שהיא אוהבת.
במשחק ה-Battlefield 1 היוצרים יצרו רק 6 סיפורי מלחמה, ואף במשחק ה- V מתכננים ליצור סט ייחודי וגדול של סיפורי מלחמה, כאשר יוכלו להתווסף אף עוד סיפורים כאלו בעדכונים מאוחרים יותר!

באטל רויאל בBattlefield V!

אחרי שבועות של שמועות, אחד היוצרים, Lars Gustavsson חשף שבאטלפילד 5 הולך לקחת חלק בז'אנר הבאטל רויאל גם כן! בהשוואה ל- PUBG ו- Fortnite, גרסת הבאטל רויאל של באטלפילד 5 תהיה מיוחדת ושונה מהשאר.
העובדה שיהיה באטל רויאל נחשפה, אך לא נחשפו עוד פרטים בנושא זה, לצערנו.
אנו מצפים לראות תוצאות חיוביות בנושא הבאטל רויאל, ומאוד מצפים לראות הרסנות וכוח כמו שרק באטלפילד מכיל!

חדשות אלו הן חדשות משמחות ומרגשות. כולנו מחכים בקוצר רוח לקראת יציאתו של המשחק הזה.

מקווה שאהבתם!
~ספרינג
~Spring

על Spring 9 מאמרים
בן 15 אוהב את החיים כתב תוכן ומנהל שרת הג׳ייל

4 תגובות

השאר את תגובתך

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*