כל המקומות של עוגות היום הולדת ב Fortnite

אלון דה פרו - פורטנייט יום הולדת - גיימרים

כל המקומות של עוגות היום הולדת ב Fortnite

בשביל לחגוג את היום הולדת הראשון של המשחק פורטנייט, יוצרי המשחק – Epic Games החליטו לפזר ברחבי המפה עוגות יום הולדת מיוחדות שכאשר תרקדו לידם, הם יזכו אתכם בתור משימה שעברתם. חלק מעוגות אלו הן למעשה חלק מהעדכון האחרון שיצא למשחק, יש בסך הכל שלושה אתגרים חדשים ובמידה ותצליחו להשלים את כולם, אתם תקבלו פריט מיוחד וחגיגי! למזלנו, רוב האתגרים והמשימות הם מאוד קלילים, כך שקל יחסית להשיג את הפריט והמשחק פותח את האופציה גם לשחקנים שלא שילמו כסף למשחק כן לצבור פריטים שווים.

כל מה שאתם צריכים לעשות

סקרנים לדעת איך להשיג את העוגות הללו? אנחנו פה בשביל לעזור. האתגר הראשון כולל 14 משחקים רגילים במוד ה Battle Royale. האתגר השני מאלץ אתכם להראות עד כמה אתם טובים במשחק ולנסות להוריד חיים לשחקנים. עליכם לצבור כ-1000 נקודות לפחות עד לפני שתספיקו להשיג את הEmote החדש שיצא.

האתגר השלישי קצת יותר מסובך, הוא מחייב אתכם לרקוד ליד 10 עוגות שונות ברחבי המפה, וכאשר אתם תעשו זאת, אתם תוך כדי תזכו גם בגרפיטי מיוחד. את כל העוגות שנמצאות מסביב למפה אתם תוכלו למצוא כאן בכתבה, בנוסף, אתם תוכלו לצפות בסרטון המצורף על מנת לראות במדויק היכן כל העוגות נמצאות.

אלון דה פרו - פורטנייט יום הולדת - גיימרים
כל הזכויות שמורות ל gamespot

יש! סיימתי הכל!

כאשר סיימתם את כל האתגרים, אתם תקבלו פריט מיוחד וחגיגי שאותו לא נגלה לכם, נשאיר לכם את זה בתור הפתעה 🙂
שימו לב כי אתם תוכלו להשיג את כל הפריטים הללו עד התאריך ה-7 לאוגוסט, לאחר מכן כבר לא יהיה ניתן להשיג אותם. אז חברה.. רוצו ומהרו לצבור את הכל.

אישית, אנו לא כל כך ממליצים לכם להתרגש מהפריטים. מאמינים כי מאחר וכולם ישיגו אותם הם לא יהיו בעלי ערך, אבל אם בא לכם באמת לחגוג יחד עם המשחק, לכו על זה. מה אתם חושבים על ההפתעה? שווה להיכנס? תכתבו לנו בתגובות!

על AlonDaPro 13 מאמרים
אהלן חברימוס, כאן אלון דה פרו!

2 תגובות

השאר את תגובתך

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*