מה חדש ב-Season 8 בפורטנייט?

עונה 8 במשחק הבאטל־רויאל הפופולרי ביותר כרגע, פורטנייט, החלה! הצטרפו אליי ונראה מה חדש.

עונה 8 כאן, אבל מה חדש? מה השתנה? מהי חבילת הBattlePass החדשה? הצטרפו אליי!


אז עונה 8 בפורטנייט יצאה ממש לא מזמן והיא זמינה כעת בכל הפלטפורמות. ממבט ראשוני, אני יכול להגיד שהמשחק השתנה ממש. ישנם סקינים חדשים של פיראטים, ישנו מוד חדש אשר נקרא Fortnite Party Assist אשר מאפשר לחברים שלך לעזור לך אם אתה נתקל באתגר (Challenge) כלשהו, ותותחים אשר אתם יכולים לירות אותכם ואת חבריכם לקבוצה דרכם. ישנם עוד הרבה שינויים גדולים בעונה הזו שנצטרך להתרגל אליהם לפני שתתחיל עונה חדשה. בואו נראה את כל הפרטים לגבי העונה החדשה.

כמה זמן העונה תימשך?

העונה השמינית של פורטנייט הולכת להימשך כ-10 שבועות, ז"א שזה ימשך מיום שלישי (28.2) עד יום רביעי (8.5). זה אומר שיש לכם עשרה שבועות לנצל כל רגע ורגע מהעונה החדשה, להגיע לTier 100 ולעבור את כל האתגרים החדשים במשחק.

מהו מחיר הBattlePass?

כמו תמיד, חווית המשחק בפורטנייט הייתה חינמית ותישאר חינמית. אך כמובן, אם אתם מעוניינים ברכישת הBattle Pass החדש זה יעלה לכם כ-950 V-Bucks. קניית 1,000 V-Bucks תעלה לכם כ-10$. כמובן שמי שהשלים לפחות 13 משימות מה-Overtime Challenges של העונה הקודמת, יוכל לקבל את הBattle Pass בחינם.

חלק מהBattle Pass של עונה 8

מה כוללת חבילת ה-Battle Pass?

כמו בכל עונה מחדש, ישנם סקינים, Gliders, pick axes, wraps, pets, תיקי גב ועוד ועוד. סקין חדש של בננה בשם Peely, סקין הBlackheart אשר תחילה נראה כמו פיראט ולאחר מכן הוא נראה קצת יותר מפחיד ומאיים עם קרס ביד, סקין בשם Hybrid אשר בהתחלה נראה כמו נינג'ה ולאחר מכן הופך לדרקון דמוי אדם. ישנן חיות מחמד חדשות כמו השועל והכלב, וGlider חדש שעליו ניתן למצוא דיונן ענק, ביחד עם הGlider תוכלו לקבל Pick axe אשר גם עליו יושב דיונון, ועוד ועוד.

שינויים במפת המשחק

כפי שאתם רואים, ניתן לראות מספר שינויים בולטים במפת המשחק. נתחיל בפינה הימנית העליונה שמפה, שעברה שינויים די גדולים, Walling Woods הוחלף בSunny Steps, ישנו מקדש חדש ולגונה באותו איזור. בנוסף ניתן לראות בבירור את הר הגעש הענקי שנמצא שם. בחלק האמצעי העליון אפשר לראות שה- Cargo Container Park נעלם והוחלף ב-The Block.

תותחי הפיראטים

את התותחים החדשים תוכלו למצוא בכל מקום על המפה ועל סיפון ספינת הפיראטים שנמצאת בלגונה באיזור הר הגעש. כאשר יש בידיכם את התותח, תוכלו להחליט אם תירצו לשגר כדורי תותח או את אחד משחקני הקבוצה שלכם. כאשר שחקן קופץ על התותח, הוא יכול להיות משוגר לתוך המבנה של האויב וכך גם לפגוע בו. פגיעה ישירה של התותח באויב תגרום לנזק (Damage) של 100 ולנזק של 50 לאלה שנמצאים ברדיוס הפגיעה אך לא במקום הפגיעה.

הר געש ופקעי הר געש חדשים

הלבה הזורמת מפי הר הגעש אשר כבר דיברנו עליו תגרום לכם נזק של 1 HP בכל נגיעה ותרעיד את פני השטח. בנוסף לכך, ישנם פקעים וולקניים ברחבי המפה אשר נגיעה בה "תשגר" אתכם מחדש ביחד עם משב רוח חמים, מה שאומר שתוכלו להשתמש בGlider שלכם פעם נוספת.

מצב Party Assist Mode חדש

כעת, תוכלו להיעזר בחברים שלכם על־מנת לעבור אתגרים מסובכים שלא הצלחתם לעבור לבד. אם לדוגמה אחד מחברי הקבוצה יעשה נזק לרכב נוסע של האויב, האתגר יחשב כ"הושלם" גם לך. אך את מצב זה תוכלו להפעיל רק ביחד עם חברים אשר אתם מזמינים אותם ללובי דרך מסך הפתיחה ולא עם אנשים רנדומליים. אני חושב שהמצב החדש הוא נהדר במיוחד לכל אלה שלא אוהבים לשחק לבד ואוהבים את הקבוצתיות.

תיבת זהב חדשה ב-The Block

כעת, ישנה תיבה מוזהבת לאלה שהתיבות הרגילות לא מספקות אותם. התיבה נמצאת בThe Block. כאשר תפתחו את התיבה, תקבלו לפחות פריט זהב אחד, אך תצטרכו למהר להגיע לשם, לפני שהתיבה תיעלם!

אז זה הכל כעיקרון, אני אפסיק לחפור לכם ואשחרר אותכם לשחק ולגלות את כל הפיצ'רים החדשים של עונה 8, תהנו!

1 תגובה

השאר את תגובתך

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*